O nás

O společnosti

02
Již od roku 1994 se v italské Neapoli vyrábí výrobky pod značkou PASTILLE a od roku 2014 si ,,život v Italském stylu,, můžou dopřát i zákazníci v České Republice. Za dobu trvání více než 20 let existence společnosti PASTILLE, si značka PASTILLE vybudovala prestižní jméno a výrobky s logem PASTILLE najdeteme v domácnostech spokojených zákazníků v Itálii a dnes už takřka po celé Evropě.

100% Italian product

02
Italský design. Italská výroba. Přírodní materiály. To je základní charakteristika produkce společnosti PASTILLE. Každý výrobek v kolekci PASTILLE je navržen a vyroben v Itálii. Každý produkt je vyroben pod vedením zkušených lektorů, odborníků a umělců kvality, pouze za použití italských, pečlivě vybraných surovin.

Proč si vybrat PASTILLE?

02
Ve společnosti PASTILLE se snoubí specializované znalosti s odborností pracovníků. Zákazníci tak mají záruku tradičních výrobků z přírodních materiálů dokonalé kvality. Zakladatelé společnosti po léta pracovali na dokonalé, typicky italské produktové řadě a hledali nejlepší materiály a postupy. Spojením klasického řemesla a bezkonkurenčního produktu vzniká tato úzasná nová kolekce, která je nyní poprvé k dispozici v České republice.


Vaše veškeré dotazy rádi zodpovíme na +420 725 075 100 nebo e-mailu info@pastille.cz.