Operátor/ka Call Centrum Olomouc

Hledáme do týmu spolehlivé, komunikativní kolegy/ně s citem pro obchod a empatií, kteří budou reprezentovat značku PASTILLE a pomáhat obchodnímu týmu v dosahování společných cílů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Telefonická komunikace s potenciálními a/nebo stávajícími klienty
  • Domlouvat obchodní schůzky pro obchodní divizi
  • Práce s interní databází a reportovacími systémy
  • Komunikace a spolupráce s ostatnímí kolegy napříč společností
  • Administrativní podpora kolegů z obchodního týmu
  • Šířit povědomí o značce PASTILLE

POŽADUJEME

  • Výborné vyjadřovací schopnosti
  • Příjemné a profesionální vystupování jak v osobním tak i telefonickém styku
  • Pozitivní smýšlení, týmového ducha, chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru
  • Maximální zaměření na zákazníka a porozumění jeho potřebám
  • Praxe v telco odvětví výhodou

NABÍZÍME

  • Otevřené jednání a fair play
  • Hlavní pracovní poměr se zkušební dobou 3 měsíce
  • Pevná pracovní doba 09:00 – 15:00 pondělí až pátek
  • Volné víkendy a svátky, provoz je pouze v pracovní dny
  • Základní mzda + bonus dle uskutečněných hovorů
  • Dodatková dovolená – za každý odpracovaný rok 1 den placené dovolené navíc
  • Stravenky, firemní telefon a neomezené volání k osobnímu užívání
  • Výrazné slevy na firemní výrobky, firemní rekreační zařízení
  • Nástup možný dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Budeme Vás telefonicky kontaktovat a domluvíme se na termínu osobního pohovoru.

Vaše veškeré dotazy rádi zodpovíme na +420 725 075 100 nebo e-mailu info@pastille.cz.