Slavíme 1. rok na trhu v České republice !

5. 11. 2015

Společnost PASTILLE, jeden z předních italských výrobců a dodavatelů matrací, polštářů a doplňků pro kvalitní spánek, slaví první rok svého působení na tuzemském trhu. Za tuto dobu získala společnost řadu spokojených zákazníků, z nichž se mnozí k PASTILLE vrací, ať už prostřednictvím e-shopu nebo prostřednictvím regionálních zastoupení.
Značka vznikla v roce 1994 v italské Neapoli, kde se dodnes vyrábějí všechny její produkty. Výrobce od začátku kladl velký důraz na prvotřídní kvalitu používaných materiálů a vysoký standard řemeslného zpracování. Ostatně výrobní postupy a technologie, které PASTILLE využívá, si pečlivou a detailní ruční práci přímo vyžadují, ať už jde například o ruční šití matrací, pečlivý výběr materiálů, včetně důrazu na kvalitu tradičních výrobků z přírodních materiálů.
PASTILLE nabízí jak tradiční, tak současný italský design a ucelené produktové řady. Zákazník tedy může jednoduše kombinovat jednotlivé kusy zařízení své ložnice, včetně bytového textilu a doplňků s jistotou, že výsledkem bude jemně a elegantně působící prostor.


Vaše veškeré dotazy rádi zodpovíme na +420 725 075 100 nebo e-mailu info@pastille.cz.